Vášnivé znamenia zverokruhu – patríš k tým trom najvášnivejším?

Znamenie zverokruhu, v ktorom ste sa narodili, napovie veľa o vašich preferenciách a prioritách v rôznych oblastiach života. My sa v nasledujúcom článku zameriame na sexualitu a jej prejavy u znamení, ktoré sa javia ako vášnivé. Patríte k trom najvášnivejším znameniam? To sa dozviete, keď budete čítať ďalej.

BARAN (21.03. – 20.04.)

O ohnivosti tohto znamenia rozhodne niet žiadnych pochýb. Vášeň je jeho druhým menom a neaplikuje ju len do vzťahov. Vášnivo miluje, s vášňou pracuje a rovnako sa s vášňou vyberá na svoje výpravy do šíreho sveta. Baranova polovička sa s ním rozhodne nudiť nebude a je takmer isté, že oplýva krásou. Baran totiž primárne prikladá veľký význam vzhľadu. A ako toto znamenie zvádza? Je to pre neho hra, do ktorej dáva celé srdce.

Neočakávajte však žiadne náznaky a dvojzmysly. Baran presne povie, čo chce. Ak po vás túži, budete to hneď vedieť. Je to naozaj dominantný typ znamenia, takže aj milostné hry budú poväčšinou pod jeho taktovkou. Za zmienku stojí aj to, že Baran rozhodne nešetrí bozkami. Bozky sú síce krátke, ale o to intenzívnejšie.

Pozri aj: MINGLES – spolu, ale zároveň sama. Týka sa to aj vás?

vášeň

Zdroj: Shutterstock®

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Iskrivá vášeň je korením života, môže zahriať, no aj spáliť. A to sa často stáva aj v prípade Škorpióna, ktorého city sú mimoriadne silné. Dokáže veľmi intenzívne milovať, no rovnako intenzívne aj nenávidieť a povestná je aj jeho žiarlivosť. Preto sa s jeho citmi naozaj neradno zahrávať. Je to asi najviac sexuálne založené znamenie a na milostné dobrodružstvo so Škorpiónom sa jednoducho nedá zabudnúť.

Svojím šarmom a tajuplnosťou dokáže opantať aj tie najťažšie polapiteľné osoby. Len sťažka sa pred jeho sexepílom vytvára akási ochranná bariéra. Do vzťahu dáva všetko, ale dosť často svoju polovičku limituje sklonmi k jej „vlastneniu“. Pokiaľ mu jeho vrelé city nie sú náležite opätované, nedajbože, keď sa cíti odmietnutý a ohrdnutý, vtedy dokáže byť veľmi nepríjemný až manipulatívny.

vášnivé znamenia

Zdroj: Shutterstock®

BÝK (21.04. – 21.05.)

Toto na prvý pohľad seriózne pôsobiace znamenie v sebe ukrýva malých čertíkov, hoci ich neukazuje hocikde a hocikomu. Jeho zaradenie medzi najvášnivejšie znamenia má svoje opodstatnenie, dokonca si chráni svoju pozíciu aj pred znamením Leva, ktoré má taktiež iskru a sexepíl mu nechýba, avšak jeho ohnivosť a náruživosť má často len krátke trvanie. U Býka však možno sledovať vášnivosť konštantne, ba dokonca je to znamenie, ktoré sa dokáže najľahšie vzrušiť.

I keď je vo všeobecnosti Býk vo vzťahoch pomerne ťažkopádny, čo sa týka flirtov, tu je ako ryba vo vode. Treba poznamenať, že jeho silná vášeň je často aj jeho slabosťou, resp. problémom, pretože ešte „nezastabilizovaný“ Býk máva promiskuitné sklony. Čo sa týka jeho zvádzania a milostných dobrodružstiev, nikam sa neponáhľa, priebehu necháva voľný spád. Je to totiž pôžitkár, ktorý si potrebuje vychutnať každý okamih, preto zbožňuje pomalé dotyky, bozky...

Vybrali sme: Starostlivosť o záhradný nábytok z umelého ratanu – akú údržbu si vyžaduje?

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE