Modrá je dobrá! 3 tipy, ako táto farba pozdvihne váš outfit

Farba, ktorá azda nikdy nevyjde z módy. Reč je o modrej a všetkých jej odtieňoch, ktorá sa nosí celoročne, ukrýva v sebe symboliku a medzi ženami je mimoriadne obľúbená. Ak neviete, akou formou ju „prepašovať“ do outfitov, ktoré možno potrebujú oživiť, nechajte sa inšpirovať.

Pôsobí elegantne a nikdy ňou neurobíte krok vedľa. Paleta modrej farby je široká, preto vyberajte a skúšajte nielen s ohľadom na to, aký typ ste, ale aj pri akej príležitosti ňou chcete zahviezdiť. Siahnete po svetlomodrej, pastelovej modrej, kobaltovej, parížskej modrej či sviežej tyrkysovej?

MODRÁ – ako nosný prvok

Hýri váš šatník farbami alebo ste skôr minimalistka, ktorá si vystačí so základnými farbami? Ak patríte v móde k ženám, ktoré sa riadia heslom „menej je viac“, možno máte z času na čas pocit, že vo výsledku vášmu outfitu chýba šťava. Skúste vyjsť zo svojej komfortnej zóny a kúpte si sako, nohavice či rovno nohavicový kostým, alebo šaty v krásnej modrej farbe. Siahnite po jednoduchšom strihu, aby ste modrý prvok ľahko kombinovali so zvyšnými kúskami, ktoré máte v šatníku. A potom stačia hoci len klasické polobotky a budete jednoducho očarujúco šik.

modrý kabát

Zdroj: pinterest.com / instagram.com

MODRÁ – ako doplnok

Ešte stále nie ste rozhodnutá vyskúšať niečo nové? Začnite opatrne a postupne. V prípade modrej, ale aj akejkoľvek inej farby, si v prvom kroku zabezpečte napríklad šatku, šál, bižutériu, topánky či vkusnú kabelku. Budete prekvapené, ako maličkosť v podobe doplnku dokáže pozdvihnúť váš outfit na outfit štýlový, ktorý za žiadnych okolností nebude nudný.

INŠPIRUJ SA AJ TU: Chelsea čižmy: Ako ich nosiť a ku ktorým outfitom sa hodia?

modrá kabelka

Zdroj: pinterest.com / thefiercediaries.com

MODRÁ – ako vzor a kombinácie

Outfit v jednom tóne je výbornou voľbou, ak neviete, čo na seba. Kombinovaním jednej farby a jej rôznych odtieňov jednoducho nikdy neurobíte krok vedľa. Monochromatický look je trendy záležitosťou a ak vám nechýba kreativita, pokojne ho „rozbite“ vzorom. Ten by mal mať v ideálnom prípade s touto farbou niečo spoločné.

 

modré šaty

Zdroj: pinterest.com / the-atlantic-pacific.com

TIP: Neviete, s akými ďalšími farbami modrú kombinovať? Tu je malá nápoveda:

  • modrá a zelená
  • modrá a červená
  • modrá a oranžová
  • modrá a žltá
  • modrá a hnedá

NECHAJTE SA INŠPIROVAŤ ĎALŠÍMI NADHERNÝMI MODRÝMI KREÁCIAMI 

modor biele šaty

Zdroj: pinterest.com / revistavanityfair.es

modro žltá

Zdroj: pinterest.com / gettyimages.com

modro biela

Zdroj: pinterest.com / galantgirl.com

modré šaty

Zdroj: pinterest.com / elle.com

kabelka modrá

Zdroj: pinterest.com / fashionisers.com

modor oranžová

Zdroj: pinterest.com / glamour.de

modro zelená

Zdroj: pinterest.com / purewow.com

tyrkysova

Zdroj: pinterest.com / the--one.tumblr.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE