Maximálna starostlivosť o pleť za minimum času: Vyskúšajte skin-tech prístroje

Svet sa neustále posúva, osobných stretnutí sa čiastočne presunuli do online sveta, času na seba stále ubúda. Túžba po zdravej, pevnej a rozjasnená pleti je pre nás ale stále dôležitá. Skorší výskum vykonaný švédskou skin-tech značkou FOREO a výskumnou marketingovou spoločnosťou OnePoll zahŕňajúcou 2000 respondentiek ukázal, že ženy hľadajú prevažne prirodzené riešenia – v priemere trávia starostlivosťou o pleť 23 minút denne, avšak 73 % z nich by rado túto dobu skrátilo a teda hľadá rýchlejšie a efektívnejšie riešenie.

„Myseľ a telo sú mocnými spojencami a pokožka predstavuje niečo ako mapu nášho zdravia a chorôb. Preto je tak dôležité vyhradiť si na starostlivosť o seba a svoje zdravie čas, a to nielen počas MDŽ a ďalších sviatkov. A práve tu značka FOREO boduje - navrhli sme kompletné ošetrenie tváre, ktorá zákazníkom v pouhých 6 minútach poskytne profesionálne výsledky na úrovni kúpeľnej starostlivosti, navyše podľa individuálnych kritérií,“ vysvetľuje CEO FOREO EE Vladimir Cuturilo. Aj to je dôvod, prečo značku milujú celebrity z celého sveta.

Pod odborným dohľadom expertov z Vogue.fr odhaľuje FOREO najlepšie strážené tajomstvo kozmetického priemyslu: 6 minútovú kompletnú starostlivosť o pleť!

Pozri VIDEO: Novinky od FOREO – s čím prichádza FOREO Luna 4, Luna 4 Mini a Luna 4 Go?

Foreo LUNA

Zdroj: Foreo

1-minútové čistenie tváre

Z pohľadu kvalitnej pleťovej rutiny je peeling veľmi dôležitý, bohužiaľ však môže príliš jemné a problematické pleti škodiť. Z tohto dôvodu je zariadenie LUNA 3 vybavené mäkkými silikónovými štetinami, ktoré zaručujú dôkladné, napriek tomu ale vysoko jemné čistenie, ktoré nenarušuje kožnú bariéru. Zároveň odstraňuje až 99,5% nahromadených nečistôt a toxínov, ako sú stopy make-upu, nadmerné množstvo kožného mazu a odumreté bunky. To ale nie je všetko! Zadná strana kefky zahŕňa spevňujúci masážny režim, ktorý vďaka pulzom s vysokou a nízkou intenzitou spevňuje pleť a zanecháva ju jemnú a rozjasnenú. Vogue.fr varuje: „Po vyskúšaní kefky LUNA 3 sa už nikdy nebudete chcieť vrátiť ku klasickému čisteniu pleti obyčajným vatovým tampónom.

Pozri aj: Pripravte sa na revolúciu! Prináša ju zubná kefka ISSA mini 3 od FOREO

FOREO home spa

Zdroj: Foreo

3-minútový tréning tvárových svalov

Na našej tvári nájdeme 43 svalov a 26 ich je na krku. Dobrou správou je, že aj táto epidermálna oblasť sa dá tónovať a spevňovať vďaka pravidelnému precvičovaniu. Nemusíte sa ale báť žiadnej bolesti! FOREO BEAR je roztomilé ručné mikroprúdové tónujúce zariadenie na tvár, ktoré omladí pleť a zníži výskyt jemných vrások vďaka iba 3 minútam denne. BEAR kombinuje mikroprúdovú technológiu s T-Sonickou pulzáciou, ktoré spolu dohromady vašu tvár spevnia, rozjasnia a pomôžu aj s tvarovaním kontúr. Na rozdiel od iných podobných produktov je BEAR vybavený patentovaným protišokovým systémom, vďaka ktorému je najbezpečnejším dostupným mikroprúdovým zariadením na trhu. Jediným varovaním je – buďte opatrní, na jeho výsledkoch sa môžete stať závislí!

Odporúčame VIDEO: Ako správne používať čistiaci sonický prístroj FOREO Luna™ 2?

FOREO UFO 2

Zdroj: Foreo

2 minútová relaxácia s UFO 2

UFO 2 je inteligentný technologický prístroj, ktorý prináša život a energiu nielen do vašej pokožky, ale aj mysle. Toto výkonné zariadenie kombinuje štyri špičkové technológie, ktoré tvoria dokonalý rámec celej 6 minútovej kompletnej ošetrujúcej rutiny. LED svetelná terapia vyniká 8 rôznymi vlnovými dĺžkami, pričom každá z nich je rovnako výkonná. Fialové svetlo napríklad presvetľuje pokožku, modré svetlo odstraňuje nedokonalosti a žlté svetlo zmierňuje zápaly. Prístroj zahŕňa aj termoterapiu, kryoterapiu a známu T-Sonickú pulzáciu, vďaka ktorým dokáže počas 2 minút zaistiť výsledky na profesionálnej úrovni. FOREO ponúka viac ako desať rôznych inteligentných pleťových masiek s aktívnymi zložkami, ktoré môžete použiť spoločne s prístrojom UFO 2. FOREO masky zlepšujú hydratáciu pleti o 125% už po 90 sekundách a ich efekt pôsobí až 6 hodín. Okrem toho UFO 2 výrazne redukuje výskyt vrások už počas 7 dní.

Využite špeciálne ponuky a v týždni od 27. februára do 5. marca získajte 20% zľavu na takmer celé portfólio FOREO na notino.sk

 

Videla si aj naše video o novinkách od FOREO? Pozri ho TU:

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE