Nastavte sa na maximálnu pohodu! Konečne sú tu Vianoce

Vianoce a koniec roka je tu, Čaká nás nový, krajší, lepší, plný zážitkov a očakávaní a, samozrejme, aj povinností. Čakajú nás nové výzvy a určite aj nejakých tých predsavzatí. Urobme si tohtoročné sviatky nezabudnuteľné.

S príchodom sviatkov zvykneme rekapitulovať, obzerať sa za poslednými mesiacmi a hodnotiť, čo všetko sa nám podarilo a čo nás ešte čaká. Chceme si pod vianočným stromčekom nájsť nielen hmotné darčeky, ale aj pokoj, smiech a radosť. Toto obdobie by tak malo byť tým najkrajším v roku. Mali by sme zabudnúť na stres a ak aj nestihnete umyť nejaké to okno, upiecť desať druhov koláčikov, či pripraviť si veľkolepú výzdobu, nevadí. Vaše sviatkovanie to nemusí vôbec ovplyvniť.

 

Mimochodom, keď sme v strese, holdujeme mnohým zlozvykom. Takže netreba to príliš preháňať ani s tými povinnosťami, ktoré neodmysliteľne patria k tomuto obdobiu. Stres je totiž nielen nepríjemný spoločník, ale dokáže spustiť nejeden zlozvyk – napríklad také fajčenie. Dospelí fajčiari, ktorí nechcú alebo nedokážu prestať fajčiť klasické cigarety, však môžu prejsť na bezdymové Vianoce. Veď cigaretový dym nielenže nie je vhodným spoločníkom na ceste za zdravším životným štýlom, nepatrí ani do domácností a môže pokaziť dokonalú vianočnú idylku.

Pozri aj: Udržateľný vianočný stromček: Skúste i vy tieto alternatívy a buďte originálni

IQOS

Zdroj: IQOS

Nová bezdymová dimenzia ako alternatíva ku klasickým cigaretám

Pre dospelých fajčiarov, ktorí nechcú alebo nedokážu prestať fajčiť klasické cigarety, môže byť vhodnou voľbou technologická vychytávka s moderným dizajnom IQOS ILUMA. Bezdymové zariadenia IQOS neprodukujú cigaretový dym, a tak nevzniká nevábny cigaretový zápach, ktorý by sa držal vo vlasoch, na pokožke, ale aj oblečení a v interiéri. Naopak, bezdymové zariadenie IQOS produkuje aerosól, ktorý obsahuje výrazne menej škodlivín ako cigaretový dym.

Zaujme ťa aj: Toxické vety vo výchove detí, ktoré vedia ublížiť. Toto nehovorte!

IQOS ILUMA

Zdroj: IQOS

IQOS ILUMA ponúka tri druhy zariadení a to IQOS ILUMA PRIME, IQOS ILUMA a IQOS ILUMA ONE. Všetky tri využívajú prelomovú technológiu indukčného nahrievania SMARTCORE INDUCTION SYSTEMTM. Táto technológia nahrieva tabak zvnútra. A tak nie je potrebné ani čistenie zariadenia, čo dospelých užívateľov bezdymových zariadení určite poteší.

Produkt nie je kompatibilný s predchádzajúcimi generáciami IQOS. Príjemné zemité farby a nadčasový dizajn pôsobia elegantne a dospelí fajčiari a užívatelia bezdymových výrobkov si môžu vybrať zo širokej škály prevedení.

IQOS ILUMA PRIME je dostupný v štyroch farbách: Golden Khaki, Obsidian Black, Jade Green a Bronze Taupe. IQOS ILUMA má na výber z piatich farieb: Moss Green, Pebble Beige, Pebble Grey, Azure Blue a Sunset Red. A na záver IQOS ILUMA ONE a jej päť farebných variácií: Pebble Beige, Pebble Grey, Denim Blue, Moss Green a Sunset Red.

Púzdra si môže dospelý užívateľ personalizovať z množstva farieb a textúr, pri zariadeniach IQOS ILUMA a IQOS ILUMA PRIME je tiež široký výber materiálov, farieb a textúr krytov, obalov na nabíjačky či ozdobných krúžkov pre nahrievače.

Bezdymové zariadenia IQOS nie sú bez rizika. Dodávajú nikotín, ktorý je návykový. Sú určené len pre dospelých, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo užívaní iných nikotínových výrobkov.

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE