Na MDŽ si doprajte a užívajte

Ako najnovšie spieva Miley Cyrus o tom, že si kvety môže kúpiť sama, rovnako tak môžete urobiť aj vy. A nemusíte skončiť len pri kvetoch...

Kto povedal, že na sviatok žien musíme čakať na darčeky od iných? Odmeňte sa! Radosť si môžete urobiť aj tým, že si kúpite niečo pre seba. Alebo si dohodnite kávu s kamarátkou, s ktorou ste sa dlho nevideli. Zavolajte ďalšie známe, kolegyne, susedy a vyberte sa na wellness či do kina. No a nakoniec si dajte ruku na srdce a otvorte si zošit, kde ste si začiatkom roka poznačili všetky vaše ciele a výzvy. S ktorými ste začali a už aj stihli prestať? A pri ktorých ste skončili tým, že ste si ich len zapísali? Áno, určite sú to zlozvyky – zlé návyky, ktorým mnohé holdujeme a ktoré by sme chceli okresať na minimum. Ste v tejto skupine aj vy? Tak čítajte ďalej.

Na MDŽ si môžete dať darček aj sama a nemusíte sa kvôli tomu cítiť čudne. Urobte niečo pre seba, svoje okolie a doprajte si zmenu, po ktorej túžite, ale na ktorú ste si možno doteraz stále nenašli čas.

Pozri aj: Jennifer Aniston a jej kalifornská vila: Ako býva táto populárna herečka?

IQOS

Zdroj: PMI

Aj na neresť existuje riešenie. Hľadajte alternatívy!

Poďme k tým zlozvykom.  Dnes vám pomôžeme pri výbere konkrétneho tipu, ktorý je vhodný pre ženy – dospelé fajčiarky, ktoré by chceli urobiť niečo so svojím zlozvykom, ale doteraz nenašli riešenie. To existuje v podobe bezdymovej alternatívy. Dospelé fajčiarky, ktoré nedokážu alebo nechcú prestať fajčiť klasické cigarety, tak môžu skoncovať so svojím zlozvykom a škodlivým cigaretovým dymom, pričom pomocnú ruku im podá bezčepeľové zariadenie IQOS ILUMA. To nahrieva tabakovú náplň vo vnútri pomocou technológie SMARTCORE INDUCTION SYSTEMTM. Pýtate sa, v čom je rozdiel medzi klasickou cigaretou a bezdymovým zariadením? Zásadný a to pre zdravie dospelého fajčiara.

Mýtus o nikotíne a pravda o dechte

Vedeli ste, že nikotín a decht sú dve rozdielne veci? Jedným z pretrvávajúcich mýtov je, že ochorenia spojené s fajčením – a to i rakovinu – spôsobuje samotný nikotín. Existuje pritom všeobecný vedecký konsenzus, že príčinou zdravotných ťažkostí sú škodlivé látky vznikajúce pri spaľovaní tabaku. Dnes si tak ešte stále väčšina fajčiarov myslí, že nikotín je vinníkom – že je zodpovedný za tieto ochorenia. Nikotín ako stimulant síce vyvoláva závislosť, a preto nie je bez rizika, avšak jeho účinky nie sú karcinogénne.

Neprehliadni: Emocionálna nevera: Prečo bolí viac ako fyzická a čo vám napovie, že váš partner má v hlave inú?

bezdymové zariadenie IQOS ILUMA

Zdroj: PMI

Neničte si zdravie a pľúca dechtom

Skutočným páchateľom je decht, ktorý vzniká pri horení cigarety, pretože predstavuje zmes chemických zlúčenín a tie obsahujú karcinogénne a toxické látky nebezpečné pre naše zdravie. Práve pri bezdymových zariadeniach IQOS a aj spomínanom zariadení IQOS ILUMA sa dechtu dospelí užívatelia nemusia obávať – dôvodom je aj fakt, že namiesto dymu tieto bezdymové alternatívy produkujú aerosól a ten obsahuje výrazne nižšie množstvo škodlivých chemických látok ako cigarety.

A aj keď je najlepšie prestať s fajčením a užívaním nikotínových výrobkov úplne, nie vždy to ide „ako po masle“. Pre dospelých fajčiarov, ktorí by inak vo fajčení pokračovali, je preto lepšou voľbou siahnuť po niektorej z bezdymových alternatív ako napríklad IQOS. A tu sa naspäť vraciame k téme zlozvykov a predsavzatí, keď môžeme nejednu dospelú fajčiarku v našom okolí inšpirovať na prechod od škodlivého cigaretového dymu a dechtu k bezdymovým alternatívam.

Bezdymovú novinku IQOS ILUMA navyše netreba ani čistiť. Na trh prichádza v mnohých farebných prevedeniach a štýlovom dizajne, takže poteší aj oko a nadšencov technológií.

Bezdymové zariadenia IQOS nie sú bez rizika. Dodávajú nikotín, ktorý je návykový. Sú určené len pre dospelých, ktorí by inak pokračovali vo fajčení alebo užívaní iných nikotínových výrobkov.

IQOS ILUMA

Zdroj: PMI

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE